Rus | Ukr | Eng Телефон горячей линии: +38 (044) 360-39-59
На главную
Главная
О компании
Клиенты и партнеры
Страховые продукты
Контакты


Поиск

Офіційна заява ПАТ «Страхова компанія «Кремінь»

ПАТ «Страхова компанія «Кремінь» спростовує оприлюднену інтернет-виданням «Новое Время Бизнес» інформацію про те, що Сергій Тарута є власником частки СК «Кремінь»

Даним повідомленням заявляємо, що ні Сергій Тарута, ані його родичі, ані жодні афілійовані з ним компанії чи особи не є власниками ПАТ «Страхова компанія «Кремінь»,  та не мають частки власності у СК «Кремінь». Відповідно, пан Тарута не має жодної можливості здійснювати безпосередній або опосередкований контроль за діяльністю підприємства та впливати на ухвалення управлінських рішень.

Таким чином, інформація, оприлюднена 19 жовтня 2016 року у статті під назвою «Чому олігарх Тарута воює із Гонтаревою» (гіперпосилання http://biz.nv.ua/publications/pochemu-oligarh-taruta-vojuet-s-gontarevoj.html) на сайті видання «Новое Время Бизнес», є недостовірною.

Окрім оціночних суджень, що стосуються фінансової діяльності ПАТ «СК «Кремінь» видання навело недостовірну інформацію стосовно структури її власності. Страхова компанія «Кремінь» звертається до видання «Новое Время Бизнес» та інших засобів масової інформації із проханням не користуватися недостовірними даними та не оприлюднювати уявні “факти”. 

Новости компании

Офіційна заява ПАТ «Страхова компанія «Кремінь»
Что делать? Страховое событие
Страхование недвижимости
Авто страхование - КАСКО
Новое на сайте
25.06.2020
Фінансова звітність за 2019 рік
      Фінансова… »

26.04.2019
Фінансова звітність 2018 рік
      Фінансова… »

26.04.2019
Звіт незалежного аудитора,щодо річної фінансової звітності за 2018 рік
      Звіт незалежного… »

все новости
Страховая компания Кремень Центральный офис: +38 (044) 360-39-59
E-mail: kremen@kremen.com.ua
www: kremen.com.ua